Lente equinox, doe mee: mediteer vanavond voor Licht en kracht!

De lente is aangebroken. Gisteren was astrologisch de equinox. De equinox is het moment in het jaar van balans. Ik schreef er voor paravisie het volgende over voor het nummer dat net in de winkel ligt:

Wanneer je kijkt naar de staat van de wereld, de politiek, het klimaat, de gezondheidszorg en onze eigen gezondheid, dan kun je zeggen dat ook daarin een middenweg nodig is. We mogen balans zoeken. In onszelf, in ons leven en daarmee kan er ook balans ontstaan in de wereld. Je zou zelfs kunnen zeggen dat het onze natuur is om balans te zoeken. Het lichaam streeft altijd naar homeostase. De natuur beweegt zich tussen de seizoenen heen en weer met daarbinnen momenten van perfecte balans.

Juist deze tijd van het jaar is zo een moment van balans in de natuur. 20 maart is de lente equinox. In die tijd van het jaar zijn donker en licht in perfecte balans. Vanuit dit moment van balans komt groei, expansie en inspiratie. De dagen worden langer dan de nachten en terwijl de natuur ontwaakt, neemt ook ons eigen energieniveau toe. We kunnen ons lichaam daarbij ondersteunen door veel in de natuur te zijn, te genieten van natuurlijk voedsel en veel water te drinken. Zo hervindt het makkelijker de balans. Daarnaast is het belangrijk dat we balans brengen tussen de verschillende delen van onszelf: fysiek, emotioneel, mentaal en spiritueel.

Juist in deze tijd van stress, angst en zorgen is het belang OOK te richten op Licht en Liefde en om die energie daarheen te sturen waar het het hardste nodig is.

Geweldig dus dat er vandaag over de hele wereld wordt gemediteerd. Happinez roept ons op vanavond om acht uur mee te doen:

Aanstaande zaterdag, 21 maart, wordt er over de hele wereld gemediteerd. Gewoon, om onze zieken en dappere zorgverleners een hart onder de riem te steken. Je hoeft er niets voor te kunnen, alleen een kwartier stil zijn en je gedachten laten uitgaan naar hen die je kracht toewenst. 

Al zitten we niet fysiek bij elkaar, wij mensen kunnen tóch met zijn allen samenzijn. Dat merkte je afgelopen week toen er massaal geapplaudisseerd werd voor de zorgverleners. En je kunt het aanstaande zaterdag merken, op de Global Mass Meditation. Over de hele wereld wordt er om acht uur ’s avonds een kwartier lang gemediteerd. De bedenker van de wereldwijde meditatiesessie is Neel van Lierop.

(..)

Meedoen?

De Global Mass Meditation begint zaterdag 21 maart om 20.00 uur. Het gaat zo:

Zoek een prettig, rustig plekje. Ga rechtop zitten. Verbind je met jezelf, gewoon door je eigen adem te observeren. Laat gedachtes binnenkomen en voorbijgaan, zonder oordeel. Denk aan medemensen die genezing nodig hebben, en zegen ze met liefde en kracht. Denk aan de zorgverleners, en stuur ze in gedachten je liefde en dankbaarheid. Zegen alle mensen op deze prachtige planeet. En daarna: dans, maak geluid, vier het leven!

Een prachtig initiatief en iedere dag komen er meer initiatieven als deze bij. Doe mee wanneer je kunt. Jij, lieve Lichtwerker, mag juist in deze tijd je Lichtje schijnen. Maar doe het wanneer je helemaal congruent ermee kunt zijn en zorg tussentijds goed voor jezelf. “You cannot give from an empty cup.”

Zelf heb ik aan het eind van de morgen en begin van de middag naar drie mensen in mijn (virtuele) omgeving heling gestuurd omdat zij getroffen zijn. Het is zo prachtig om te merken dat je op afstand kunt verbinden, er kunt Zijn en zelfs een stukje verlichting kunt brengen. Ik moest zelf daarna even goed rust pakken, maar vanavond ben ik er ook weer even bij!

Al mijn Liefde en Licht voor jou!

Liefs

Cathelijne

P.S. Eerder deze week heb ik een extra Lichtflits uitgestuurd met ondersteunende tips voor alle niveaus: lichamelijk, mentaal, sociaal/emotioneel en spiritueel. Je kunt hem hier lezen als je wel behoefte hebt aan wat extra steun>>>

4 gedachten over “Lente equinox, doe mee: mediteer vanavond voor Licht en kracht!

  1. Nicole van Olderen

    Hoi Cathelijne, Toeval bestaat niet, ik denk aan je want ik wil je iets vragen, en je nieuwsbrief ploft binnen. Mag ik een engelenafbeelding uit je vorige nieuwsbrief gebruiken waarvan ik bijna zeker weet dat jij deze hebt getekend? Als ik je naa erbij vermeld? De facebookgroep start weer: engelen komen logeren op dinsdag 7 april en die afbeelding van jou is zo mooi daarvoor. Graag hoor ik van je! Bijgaand de afbeelding.

    Met vriendelijke groet, Nicole van Olderen

    Nicky’s Place Haarlem, http://www.nickysplace.nl M: 06- 41 041 509 SamenwerkenNederland: http://www.samenwerkennederland.nl

    1. Angel Light Heart Berichtauteur

      hoi lieve Nicole, stuur me voor deze zekerheid even een mail met de afbeelding, want die kot hier niet door. Als het er eentje is van mijn dan mag dat natuurlijk met vermelding.
      Veel liefs en veel licht
      Cathelijne

  2. wies1950

    Ha lieve Cathelijne.Ik stuur jou ook veel liefde en licht.Ik doe vanavond weer mee met de meditaties. Fijn dat je iedere keer van je laat horen met mooie berichtjes en meditaties.De afgelopen week doe ik heel veel mooie wereldmediraties met licht en liefde. Ik vertrouw er op dat de wereld beter zal worden. De aarde wereld en mensen transformeren. Hartegroet van WiesVerzonden vanaf mijn Samsung Galaxy-smartphone.

    1. Angel Light Heart Berichtauteur

      Superfijn om te horen lieve Wies. Er zijn prachtige collectieve meditaties. Hartverwarmend en heel nodig om de trilling van de aarde te verhogen en ons uit de angst naar liefde te bewegen en daarmee ook naar heling.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.