Volle maanmeditatie voor 13 september: oogstmaan

Morgen is het weer volle maan. Zoals altijd is dit een moment om los te laten. Wat heeft zijn doel gediend in je leven? Laat het los en doe dit met dankbaarheid. Het belooft een erg krachtige volle maan te worden. zo noemt Manuela van der Knaap van Inzichten.com dat dit een pittige volle maan gaat zijn. Ze noemt daarbij veel innerlijke onvrede, een lichaam in verbouwing (erg herkenbaar), de noodzaak van zuiver eten en waar dit allemaal aan bij mag dragen: de geboorte van het lichtWezen.

Zelf merk ik aan de ene kant een grote gedrevenheid en een roep het Licht te dienen, wat wanneer we verbonden zijn met ons 5D-Zelf heel goed voelbaar is. Tegelijkertijd ook de nodige uitdagingen op interpersoonlijk vlak, zwaarte in energie, behoefte aan innerlijke en uiterlijke rust en meer zelfzorg.

Alles wat er in ons is of wat er op ons pad komt, geeft ons de mogelijkheid te groeien en meer onszelf te worden. Ook is hetgeen we los willen laten pijnlijk of vervelend, we kunnen toch met respect loslaten voor de les die het ons gebracht heeft. Nu is de tijd om ook hierin innerlijk werk te doen om te komen tot zelfacceptatie. Laat dus alles los wat niet resoneert met Wie jij Ten Diepste Bent!

Trefwoord van de Oogstmaan: Onsterfelijkheid
Op dit moment van het jaar is het belangrijk de grote lijn voor ogen te houden. Kleinigheden zullen geen invloed uitoefenen op de loop der gebeurtenissen. Wat je nu oogst vormt weer het zaad voor een volgende oogst.

Dankbaarheid
We sluiten bij deze prachtige thematiek aan door ons te richten op dankbaarheid. Dankbaarheid verheft onze gedachten tot liefdevollere en lichtere hoogten. Daarnaast opent dankbaarheid ons hart. Het doet ons stil staan bij al het goede in ons leven. En het mooie daarvan is dat we daardoor ook meer goeds aantrekken, want dat waar wij onze positieve aandacht op richten, neemt toe!

chamuelAartsengelen Driehoek van dankbaarheid
Het werken met een driehoek van aartsengelen heb ik geleerd uit een Archangel Life Path Reading van Denise Whichello en het is een heerlijke manier om te werken met engelenergie. Voor deze meditatie kunnen we met de volgende drie aartsengelen werken om het thema dankbaarheid vorm te geven:
1. Aartsengel Jofiël om ons te helpen onze gedachten te verheffen (en ons te richten op al wat goed en mooi is in ons leven)
2. Aartsengel Chamuël om ons te helpen ons hart te openen
3. Aartsengel Sandalfon om onze gebeden naar de Schepper/Bron/Vader moeder God te brengen (en in dit geval dus onze dankbaarheid).

De aartsengelen stralen meestal een bepaalde kleur uit, al wordt deze soms door verschillende mensen anders waargenomen.
Jofiël wordt in de regel geassocieerd met de kleur geel en Chamuël met roze. Over de kleur van Sandalphon verschillen de meningen. Zo is dit volgens sommige bronnen oranjebruin, weer anderen zwart wit, volgens Hazel Racel regenboogkleurig en volgens Doreen Virtue turkoois. Je kunt zelf invoelen welke kleur voor jou resoneert. Voor mij is dit de zeer zachte variant van de kleur turkoois.

Tijdens de meditatie visualiseren we de aartsengelen in een driehoek om ons heen en daarbij vragen we hen ons te omhullen met een gekleurde lichtstraal.

De voorbereiding: je meditatieplek of altaar

Wanneer je mediteert bij een altaar, kun je er voorwerpen op zetten om de volle maan te vertegenwoordigen, zoals een ronde kom met water of een maansteen. Ook kun je een afbeelding neerzetten van de engelen, zoals voor deze meditatie Aartsengel Jofiël voor schoonheid en positiviteit in onze gedachten, Aartsengel Chamuël voor een open hart en liefdevolle dankbaarheid en Aartsengel Sandalfon ome deze dankbaarheid naar de Bron te brengen. Je kunt hierbij ook gebruik maken van de kleuren van deze aartsengelen. Je kunt bijvoorbeeld een citrien, rozekwarts en turkoois neerleggen op je altaar.

Tijd en afstemming
Je kunt je om 20.00 uur bij mij en de andere Lichtwerkers die meedoen, aansluiten om te mediteren. Hoewel we allemaal op onze eigen plek zijn, kunnen we toch op elkaar afstemmen en zo een veld van bewustzijn vormen. Je zult merken dat mediteren daardoor vaak gemakkelijker gaat en een diepere kracht bevat. Wanneer je niet kunt deelnemen om 20 uur, kun je ook eerder of later afstemmen.

De Meditatie

  • Steek voor je met de meditatie begint een of meer kaarsen aan. Je kunt daarnaast een wierrook stokje branden, of een olie in een verdampergebruiken. Ga rustig en ontspannen zitten.
  • Begin met het zuiveren van je ruimte. Ik doe dit altijd door een zuil van licht te plaatsen, een platinum net door de ruimte te laten halen en de ascentie vlam uit te nodigen. Ook gebruik ik altijd de auraspray Michaël.
  • Zet je voeten stevig op aarde om jezelf te gronden, voor je contact maakt met het zilveren licht van de maan. Maak contact met je aardesterchakra dat zich zo 30 cm onder je voeten bevindt Via dit chakra maak je contact met het Licht van de aarde en het Licht van je eigen wezen. Vul je helemaal met dit Licht en laat dit je aura ook vullen. Zo ben je helemaal gevuld met je eigen Licht en dus goed beschermd. Als je dat fijn vindt kun je daarnaast Aartsengel Michaël vragen je te beschermen met zijn diepblauwe mantel van bescherming.
  • Stel je voor dat je je verbindt met alle Lichtwerkers zodat we een netwerk van Licht om de aarde vormen.
  • Stel je nu voor dat je je in een tempel van Licht bevindt in de Hogere dimensie. Op de vloer bevindt zich een Gouden driehoek met in het midden een cirkel. Je gaat op deze cirkel staan. Voor je kleurt de driehoek prachtig roze en op de punt verschijnt Aartsengel Chamuël om je hart te openen. Voel je hart als een tere bloem blaadje voor blaadje open gaan, terwijl het gevuld wordt met het liefdevolle, roze licht van Chamuël.
  • Links achter je kleurt de driehoek zonnig geel. Je draait je naar de vibrerende kleur toe en voor je verschijnt Aartsengel Jophiël. Jophiël komt je helpen je gedachten te richten op alles waarvoor je dankbaar bent. Hij geeft je een grote, gouden schaal, waarin je alles kunt plaatsen waarvoor je dankbaar bent.
  • In de laatste hoek van de driehoek verschijnt nu Aartsengel Sandalfon en je draait je met je schaal in handen naar hem toe. Je wordt omhult met schitterend, zacht turkoois licht en je geeft aartsengel Sandalfon jouw dankbaarheidsschaal mee om deze naar Vader/Moeder God te brengen. Weet dat jouw gedachten van dankbaarheid niet alleen een prachtige, liefdevolle vibratie brengen naar jezelf en de aarde, ook helpt het je open te staan voor meer zaken om dankbaar voor te zijn. Dat waar je je aandacht aan geeft, neemt immers toe.
  • Wanneer je klaar bent, breng je je bewustzijn weer terug naar de ruimte waar je begonnen bent. Je beweegt je handen en voeten, rekt je uit en voelt je lichaam weer stevig op de ondergrond zitten. Dan blaas je heel bewust de kaars(en) uit en daarmee laat je de meditatie los.

Een volle maan vol vrede en wijsheid maan gewenst!

Cathelijne

Deze meditatie mag vrij worden verspreid, mits de bron wordt vermeld met het copyright.

© Cathelijne

http://www.angellightheart.nl

 

Je kunt deze meditatie ondersteunen met de Michael, Chamuel, Jofiel en Sandalfon essence van Crystal Angel Essence. Ze zijn allemaal verkrijgbaar via http://www.angelsco.nl

Meer met de aartsengelen werken? Geef je dan op voor de:

 

 

 

 

 

Bronnen
http://www.circewicca.nl
Raven, Hazel. Engelenworkshop. Veltman uitgevers 2010
Virtue, Doreen. Archangels 101. Hay House 2010.

http://www.inzichten.com

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.