Wekelijkse healing lijst: de 21 dagen aanpak

Sinds enige maanden, stuur ik iedere zondagavond Angelic Reiki op afstand naar de mensen (en dieren) op mijn Healing List. Mensen kunnen zich gratis opgeven voor de Wekelijkse Healing Lijst door mij een mail te sturen of onder dit berichtje te reageren. Je kunt je naam en dat waarvoor je healing wenst doorgeven. Het toesturen van een foto is ook mogelijk. Hier zijn geen kosten aan verbonden.
Mocht je een donatie willen doen als dank voor mijn tijd, dan is dat zeer welkom en wil ik je daar bij voorbaat voor bedanken.

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=3SEWLG3NT9VCL

Omdat de vraag naar healing enorm groot is, heb ik besloten de aanpak van de wekelijkse healing iets aan te passen. Nu staan mensen zonder onderbreking vaak maandenlang op de lijst. Dit leidt ertoe dat de lijst zo lang wordt, dat er steeds minder tijd voor ieder afzonderlijk is. Om te zorgen dat de lijst behapbaar blijft, ook voor mijzelf, zal ik mensen nu gedurende drie weken op de lijst zetten. Daarbij wil ik je uitnodigen om in die drie weken, wanneer dat goed voelt, jezelf actief af te stemmen op de heling en actief aan de slag te gaan met je helingsproces.

Er wordt vaak gezegd dat er 21 dagen nodig zijn om een nieuwe gedragswijze aan te leren. Daarom nodig ik je uit om gedurende de 21 dagen dat je op de healing lijst staat, een duidelijke intentie te hebben voor jezelf. Waarvoor wil jij heling? Beschrijf dit in positieve termen en schrijf dit voor jezelf op. De Wet van Aantrekkingskracht stelt, dat hetgeen waar jij je aandacht op richt, toeneemt. Zou je intentie zijn “ik wil niet meer zo moe zijn”, dan ligt de focus nog altijd op de vermoeidheid en zal deze eerder toenemen dan afnemen. Zorg in zo’n geval voor een intentie als: “Ik ben gezond en fit en ik blaak van energie.” Je kunt een klein dagboekje bijhouden om je ervaringen deze 21 dagen in bij te houden.

Vervolgens kun je iedere zondagavond op de heling afstemmen, door de helende meditatie te doen, die ik op youtube heb gezet.

Tot slot kun je je voornemen deze drie weken iets te doen dat jouw heling ten goede komt. Dit kan van alles zijn, zoals:

  • Zorgen voor meer ontspanning
  • Gezonder eten
  • Meer water drinken
  • Aan beweging doen
  • Dagelijks mediteren
  • Je vaker uiten
  • Meer plezier maken
  • Etc.

Kies voor jezelf iets en ga daarmee aan de slag.

Je mag me na de drie weken altijd laten weten hoe het is gegaan. Is er meer heling nodig, dan kun je een afstandheling op afspraak maken, waarin de heling naar jou alleen wordt gestuurd. Of wil je spirituele (engelen) coaching om verder te werken aan jouw heelwording? Dan kunnen we daarmee samen aan de slag. Je vindt daarover uitgebreidere informatie op mijn site www.engelentherapiecoach.nl

 

6 gedachten over “Wekelijkse healing lijst: de 21 dagen aanpak

    1. engelentherapiecoach Berichtauteur

      Wat een mooi doel voor de healing.
      Ik zal je op de lijst toevoegen voor de komende drie weken.
      Wellicht kun je dit proces zelf ondersteunen door meditatie en het aanbrengen van rustmomenten in je leven!
      Engelengroet,
      Cathelijne

  1. knippertje

    Ik wil graag een healing omdat ik voor een heel lastige keuze sta en niet meer weet wat te doen. Mijn gevoel volgen, of mijn verstand?
    Ik zou erg graag weer rust krijgen van binnen.
    liefs Knippertje

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.